Контакти

м. Вінниця
вул. Василя Порика, 6
(067) 798-28-01
(067) 990-55-28
з 09.00-20.00, сб.- 09.00-14.00,
Нд - вихідний

Лікування під мікроскопом у Вінниці     Мікроскоп в сучасній стоматологічній практиці вже став звичайною справою. З кожним днем ​​все більшу кількість стоматологічних клінік бере на озброєння такий пристрій, як мікроскоп. Причому задовольняє це і пацієнтів, і лікарів. В першу чергу мова йде про підвищення професійних якостей стоматологів, про їхнє бажання впритул працювати зі складними і одночасно ефективними технологіями, здобувати нові й удосконалювати старі навички, стаючи справжнім майстром своєї справи. З іншого боку, той факт, що сьогодні операційний мікроскоп в процесі лікування зубів затребуваний як ніколи раніше, говорить про формування певної грамотності у пацієнтів, про її поступове підвищення. Люди стали розуміти, наскільки важливі для них зуби.
     Операційний мікроскоп використовується практично у всіх галузях сучасної стоматології: від хірургії до терапії і ортопедії. Завдяки багаторазовому збільшенню (від середньому від 10 до 20 разів) перед поглядом стоматолога відкриваються деталі, які абсолютно неможливо розглянути неозброєним оком.  Незважаючи на свої маленькі розміри, вони грають одну з найголовніших ролей в процесі відновлення тканин. Погодьтеся, часто зустрічається такий випадок: операція виконана чудово, канал запломбований ідеально, і пацієнт повністю впевнений, що проблема з зубами вирішена, в той час як має місце ускладнення, що змушує згодом звертатися до лікаря знову і знову. У чому ж причина такої несправедливості? Відповідь проста: ніякий стоматолог, навіть найбільш професійний, не здатний розглянути найдрібніші деталі ускладнення без мікроскопа. Таким чином, складно переоцінити значення мікроскопа в цій галузі медицини. Сьогодні найбільш широке застосування він знайшов в ендодонтії, лікуванні каналів зубів.
     
  Операційний мікроскоп дозволяє:
- Виявляти додаткові, раніше невидимі канали;
- Вивчити систему кореневих каналів;
- Контролювати інструментальну обробку даних каналів;
- Виявляти тріщини в коренях зуба або на його дні.

   Своїм унікальним здібностям операційний мікроскоп зобов'язаний не тільки істотному збільшенню, але і яскравому світловому пучку. Ще зовсім недавно зуби, «врятувати» які можна було тільки за допомогою мікроскопа, безжально видалялися.
     
   Незамінний мікроскоп при:
- Повторному лікуванні зуба;
- Остаточному визначенні щільності і типу пломби;
- Виявленні до цього моменту необроблених каналів і відгалуженні;
- Повному видаленні інфекції;
- Високоякісної обробці, тривимірної обтурації канальної системи;
- Видаленні зламаних інструментів.

   Варто відзначити, що крім складних і високоточних маніпуляцій в каналах зубів операційний мікроскоп використовується в процесі щадного лікування тканин. Внаслідок відмінної видимості і можливості розглянути найдрібніші подробиці з'являється можливість відмовитися від зайвої препаровки, тим самим зберігаючи здорову тканину зубів.
     Лікарі соматологічної клініки Деркача спроможні лікувати зуби клієнта на самому високому рівні. Вони постійно удосконалюють свої навички, навчаються та прогрессують.
     Дізнайтеся подробиці, зв'язавшись з нами по телефону (067) 798-28-01, (067) 990-55-28
© 2024 СуперДовідка. Всі права під захистом.