Контакти

м. Вінниця
вул. Василя Порика, 6
(067) 798-28-01
(067) 990-55-28
з 09.00-20.00, сб.- 09.00-14.00,
Нд - вихідний

Виправлення прикусу за допомогою брекетів у Вінниці

   Стоматологія «Естетика» запрошує пацієнтів різного віку в відділення ортодонтії для виправлення неправильного прикусу. Досвідчені фахівці підберуть кожному пацієнту відповідну систему, встановлять її згідно з технологією і контролюватимуть процес протягом усього періоду лікування.
     Ортодонтія відноситься до одного з напрямків стоматологічних послуг, мета якого позбавити пацієнта від розвиваючої патології зубо-щелепної системи. Завдання ортодонта - відновити прикус і виправити взаємне розташування зубів. І головне - виявити причину і правильно діагностувати проблему щелепної аномалії, щоб потім виправити прикус зубів як з естетичної точки зору, так і з метою зберегти здоров'я порожнини рота і всього організму в цілому.
   Неправильний прикус - це багатогранна проблема, яка приносить власникові психологічний дискомфорт і не дозволяє здійснювати повноцінний догляд за порожниною рота. Людина відчуває себе скуто і невпевнено, а зуби через недостатню гігієни швидше зношуються і частіше потребують лікування. Важливо вчасно звернути увагу на цей недолік і постаратися його скоригувати. Тим більше що повне виправлення прикусу тепер доступно для пацієнтів будь-якого віку.
  Сучасна медицина пропонує комфортні і безболісні методи корекції ортодонтичних проблем у дітей, підлітків і дорослих. У нашій клініці вам запропонують установку традиційних або естетичних брекет-систем. В залежності від побажань і можливостей пацієнта встановлюють металеві, сапфірові, керамічні брекети. Коригувальну, зміцнюючу і відбілюючу терапію одночасно можна провести за допомогою прозорих кап-елайнеров. 
       Дізнайтеся подробиці, зв'язавшись з нами по телефону (067) 798-28-01, (067) 990-55-28
© 2024 СуперДовідка. Всі права під захистом.