Контакти

м. Вінниця
вул. Василя Порика, 6
(067) 798-28-01
(067) 990-55-28
з 09.00-20.00, сб.- 09.00-14.00,
Нд - вихідний

Імплантація зубів у Вінниці

      Чому імплантація кращий метод?
     У більш ніж 67% випадків адентії (втрати зубів) найбільш оптимальний спосіб вирішення проблеми установка імпланту зуба. Це операція з встановлення імплантату, що виконує опорну функцію для протеза. Імплантація по праву вважається найефективнішим методом відновлення зубів.
     При розумній ціні на зубні імплантати їх установка дає величезну кількість переваг:
- не потрібно обточувати здорові зуби; можна відновити будь-яку зубну одиницю;
- імплантація вирішує проблему як часткової, так і повної адентії;
- максимально надійна фіксація протеза;
- висока жувальна ефективність;
- захист від кісткової атрофії; широкий вибір протезів. Сучасні технології виготовлення імплантатів гарантують відмінну якість і довговічність виробів.    Імплантат служить пацієнтові протягом усього його життя. Найважливіше в процедурі імплантації це її правильне проведення на основі достовірної діагностики з урахуванням всіх особливостей і показань до імплантації конкретного пацієнта. При цьому роль лікаря імплантолога грає вирішальне значення. Саме тому в стоматології «Естетика» ми приділяємо особливу увагу підбору і навчанню наших лікарів і фахівців.

     Як виконують зубну імплантацію?

    Імплантація - складна хірургічна взаємодія. Вона виконується наступним чином:

  • Підготовка. Врач кліники «Естетика» збирає анамнез, проводить огляд. Це дає можливість виявити можливі протипоказання та визначити, яка у даному випадку буде ціна зубних імплантатів у Вінниці;
  • Хірургічний етап. Імплантат під анестезією вживається в щелепу пацієнта. Рана ушивается. Через визначенний час шви знімаються. Встановлюється формувач ясен, а після - абатмент;
  • Ортопедичний етап. Потім виготовлюється протезна конструкція, яка після повної інтеграції імплантату встановлюється пацієнту у ротову порожнину.
© 2024 СуперДовідка. Всі права під захистом.